Trimite

Angajam reprezentant vanzari pentru Galati

Descriere

Cerinte:
-abilitati de comunicare
-atentie la detaliu
-indemanare, rabdare
-capacitate de convingere
-cunostinte minime electrice
-utilizarea programului corel draw si photoshop – nivel mediu
Descrierea jobului:
Descrierea jobului: Viitorul angajat se va ocupa de activitati lucrative si promovarea produselor companiei: gravura, imprimari, promotionale , harti,alte materiale publicitare etc. Creativitatea,puterea de munca, indemanarea, capacitatea de convingere, sunt cerinte obligatorii in munca cu materialele publicitare.
Salarizarea corespunzatoare cu munca depusa
Descrierea companiei:
Compania noastra are domeniu de activitate productia de obiecte promotionale, materiale publicitare si semnalistica, servicii de personalizare,creatie grafica si cartografica .Ne propunem ca prin lucrarile pe care le facem sa contribuim la dezvoltarea afacerilor clientilor nostri prin promovarea imaginii ,produselor si serviciilor.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.