Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Secretară cu atribuții Administrator. Job part time .

Specificatii
Numele companiei S.C. Octopuss srl. Marinna Tomassy
Tip job part time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii absolvent
Salariu oferit 100 - 500 EURO
Locuri vacante 1
Disponibil imediat da
Descriere

S.C. Octopuss srl

Secretară cu atribuții atribuții de Administrator.

Se lucrează part time 4 ore pe zi de luni până vineri.

Salariu net lunar 1000 Ron.

Bucuresti, sector 1.

Domeniu de activitate

Firma Irlandeză S.C. Octopuss srl angajează Secretară cu atribuții de Administrație care va conduce și coordonează punctul de lucru.

Descriere

esponsabilitati
Experienta in marketing online ;
Cunoasterea mediilor sociale online (Facebook, Google, etc.),
Experienta in derularea campanii PPC in Google Adwords si Facebook;
Cunostinte despre piata e-commerce din Romania și Europa.
Experienta minima de lucru cu platformele de email marketing;
Cunostinte despre SEO si SEM
Cerinte
Propune si implementeaza campanii de marketing online: campanii PPC (Adwords si Facebook)
Administreaza si optimizeaza campaniile in derulare;
Optimizeaza si valorifica bugetul destinat promovarii online;
Realizeaza concepte creative pentru promotiile derulate;