Colator Publicitar - Confectioner panouri publicitare - 2500 lei net

Recrutam Colator Publicitar pentru o companie prezenta pe piata de distributie a materialelor publicitare premium.

Cerințe
Absolvent studii medii (diploma bacalaureat);
Permis de conducere categoria B, cu o experienta de minim 1 an de condus frecvent – obligatoriu;

Responsabilități
Prelucreaza si aplica autocolante pe diverse suporturi cum ar fi: textile, masini, vitrine, panouri, etc.
Preia comenzi, calculeaza preturi, prelucreaza grafic, pregateste detaliile tehnice si documentele necesare efectuarii lucrarilor;
Se deplaseaza la sediul clientilor pentru masuratori si pentru informatii despre caracteristicile tehnice ale lucrarilor si amplasarea locatiilor sau pentru montarea lucrarilor executate.

Oferim salariu fix 2500 ron net + bonusuri în funcție de activitatea desfășurată
Oportunitati de crestere si dezvoltare profesionala

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    EBC

    Vezi toate anunturile