Trimite

Consilier Clienti - 2500 RON NET

EBC HR Solutions este în căutarea unui Consilier Clienti pentru unul dintre clienții sai, o cunoscută companie pe piața de distribuție a materialelor publicitare premium.

Locatie: Piața Sudului

Cerinte:
Permis de conducere categoria B – obligatoriu
Minim un an experienta pe un post similar - Reprezinta Avantaj
Studii superioare
Cunostinte bune a pachetului MS Office (Excel, Word, PPT, Outlook)
Abilități de prezentare (realizare si sustinere in fata unui public numeros
Limba engleza la nivel mediu

Responsabilitati
Promovează in piața produsele companiei prin informarea, convingerea, formarea si mentinerea clientilor
Oferă suport clienților/susține prezentări teoretice si face demonstrații practice despre materialele comercializate
Prospecteaza in permanenta piata pentru a identifica clienți noi si produse noi
Urmărește activitatea furnizorilor în piața pentru produse similare
Planifica, pregateste si realizeaza vizite la clienții companiei si potențialii noi clienți
Elaborează rapoarte de analiza referitor la clienți si materiale
Participa la targuri si expoziții de profil

Beneficii
Oferim salariu fix + bonusuri în funcție de activitatea desfășurată
Oportunități de creștere si dezvoltare profesionala

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    EBC

    Vezi toate anunturile