Trimite

Copy-Center Operator

Operator copy-center Cunoscator Adobe Photoshop / Adobe Illustrator / Corel Draw ,ploter, cutter ploter, gravare laser, sublimare, tampografie etc.
Absolvent facultate dupa 2012, experienta este un avantaj.
Mai exact, responsabilitatile tale ar fi:
Oferirea de servicii de editare grafica, printare, plotare, gravare, finisare de documente,
preluarea sau transmiterea comenzilor catre clienti.
Este de preferat sa fii familiar cu pachetul MS Office, sa ai niste cunostinte de baza de hardware si network, si in general, sa te descurci foarte bine cu tot ce tine de Internet (mail, Dropbox, transferuri de date mai mari si altele din sfera asta). Magazinul se afla in apropierea intersectiei Sos. Colentina cu Sos. Andronache.

Salariul in functie de nivelul de cunostinte. Tel. 0753930930

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.