Trimite

Grafician

Graficieni creativi si dedicati pentru o firma ce se ocupa cu distributia materialelor/produselor de constructie

Responsabilitati
- Realizarea conceptului grafic și a materialelor corporate (catalog, etichete, broșuri, materiale comerciale)
- Promovarea produselor in mediul online
- Adaptarea de branding al produselor la cererile pietei
- Respectarea termenelor limita

Candidatul ideal

- Este familiarizat cu mediul online
- Are cunoștințe bune în programe de grafică: Photoshop/Adobe Illustrator/ CorelDraw/Indesign
- Cunostinte de design, fonturi si machetare necesare transpunerii materialelor de creatie intr-un format pentru tipar
- Experienta in domeniul graficii si design-ului
- Creativitate, originalitate, orientare spre rezultate

- Zona - Soseaua Bucuresti - Urziceni, la 9 km de Bucuresti ( transport asigurat)

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    High Staff

    Vezi toate anunturile