Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Femeie curatenie

Descriere

Angajam femeie de serviciu - 1 schimb 16:00-20:00

Responsabilitati:

- Realizeaza activitatile zilnice de curatenie in conformitate cu orarul stabilit si in incinta biroului;
- Utilizeaza în mod eficient resursele puse la dispoziţie: echipamente sau materiale necesare;
- Raspunde cu promptitudine sarcinilor date de conducerea unităţii.

Cerinte:

- Abilitati de comunicare;
- Spirit de echipa;
- Persoana dinamica;

Oferim:

- Salar motivant;
- Mediu de lucru tanar si dinamic;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o companie mare, in continua dezvoltare

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.