Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Marketing Specialist

Specificatii
Numele companiei S.C. REVOLUTION APPLICATIONS SRL
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii absolvent
Limbi straine Engleza,Germana
Salariu oferit 500 - 1000 EURO
Locuri vacante 1
Disponibil din 2021-05-03
Disponibil imediat da
Descriere

Candidatul ideal:

Studii superioare in marketing/economie/comunicare/relatii internationale;
Experienta minima in marketing 1-2 ani;
Limba engleza nivel avansat; Limba germana constituie un avantaj
Foarte bune abilitati de comunicare;
Tehnici de comunicare si elaborare a mesajelor si vizualurilor;
Creativitate - implicare prin idei originale si inovative;
Capacitatea de planificare, organizare si monitorizare a resurselor in vederea atingerii obiectivelor stabilite;
Domiciliul in Arad;
Descrierea jobului:

Identifica, planifica, implementeaza si coordoneaza campaniile de Facebook Ads, Google Ads,
Creeaza mesaje si vizualuri atractive, template-uri de newsletters, funnel-uri de vanzari;
Utilizeaza, in procesul creativ, software: Photoshop, Adobe Premiere, After Effects,
Utilizeaza suita Office
Creeaza si implementeaza strategii si planuri de marketing pentru toate proiectele companiei;
Evalueaza rezultatele campaniilor;
Mentine comunicarea cu echipa outsourcing de marketing pentru imbunatatirea campaniilor si rezultatelor
Propune, identifica si gestioneaza relatia cu influenceri in vederea conceperii campaniilor de influencers marketing;
Efectueaza studii si analize de piata tinand cont de tintele proiectelor;
Coordoneaza organizarea de evenimente interne si externe ale companiei;
Beneficii:

Pachet salarial motivant;
Oportunitatea de crestere si invatare intr-un startup dinamic;
Mediu de lucru modern;

    Aplica acum cu MicroCV