Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

ONLINE SALES SUPPORT

Specificatii
Numele companiei GINZA INVEST
Tip job full time

Hei, ai spirit energic, tanar si esti dornic de o schimbare?

Vrei sa fi implicat si sa asiguri un impact in jurul tau?

Iti doresti un mediu placut cu oameni fancy sau cel putin zurli?

Hai in echipa Ginza!

Avem cani, pahare si produse cadou de Craciun si de Paste.

Acestea fiind zise... my dear Sir be a gentleman Or be a woman apreciated by a gentleman! Sau altfel spus, urmareste paharele noastre promotionale si vei intelege intreaga poveste.

Daca ai experienta de cel putin 6 luni in munca(nu pe post), iti place sa lucrezi cu cadouri :) , esti o persoana atenta la detalii si iti place sa comunici cu oamenii, esti noul nostru coleg!

Esti creativ dar nu stii cum sa arati mai bine asta? Ai cunostiinte minime de utilizare a calculatorului?

Descrierea jobului

Ce vei face?

Colegul nostru este un samurai cu doua sabii(unic si imbatabil)!

We want you to be our Suport for our Online Shop.

Pe de o parte:

Te vei ocupa de generarea Packing List-ului si POD-ului pentru comenzile aferente date de clienti zinic.

Vei lipi Packing List-ul pe colet.

Vei genereaza AWB-ul pentru transportul solicitat de catre client.

Vei noteaza coletele.

Vei depozita produsele la raft și vei pregati comenzile (le vei pickui :D ) pentru livrare, vei eticheta, infolia, ambala în colete si vei manipula produsele.

Vei mentine legatura cu colegii de la contabilitate in vederea obtinerii facturii fiscale si transmiterii ei in format fizic catre client.

Vei preda coletele curierului.

Si pe de alta parte:

Vei pastreaza legatura cu clientii.

Vei lucra cu platforma in vederea actualizarii datelor si a stocurilor.

Vei asigura cerintele de calitate ale platformei.

Vei mentine un scor bun al platformei prin activitatea ta.

Vei efectua din cand in cand un inventar in depozit.

Vei adauga produsele noi pe raftul din depozit.

Vei asigurara integritatea si securitatea marfurilor.

Si vei gestiona si adauga produsele noi in raftul online de pe Site.

Hai la noi caci avem si petreceri de Craciun! :)

Ca sa nu spun de un plus de comision!

Descrierea companiei

Sa ne cunoastem mai bine:

Ginza Invest SRL(aka GiftDesign) este o companie de distribuție la nivel național de produse pentru ambalarea cadourilor, felicitări, articole party, produse papetărie, produse cu texte i mesaje personalizate, jucării sau home&deco.

Compania noastră are un portofoliu de peste 2500 de clienți.

Gestionăm peste 30 concepte pentru piața de retail si online din Romania, compania fiind în continuă expansiune.

Echipa noastră este formată din persoane profesioniste, cu o experiență foarte vasta, care asigură o calitate superioară a produselor, lăsând o amprenta semnificativa in piata.

Nu uitati sa ne vizitati online si pe FB! #Social

    Aplica acum cu MicroCV
    Calmac Vladimir

    Vezi toate anunturile