Trimite

Reprezentant Vânzări SALICE

Angajăm coleg / colegă la SALICE, pe Calea Baciului nr. 2-4, Cluj-Napoca.
Postul: Reprezentant Vânzări pe Showroom.
APLICĂ AICI ȘI TE CHEMĂM LA INTERVIU! Te așteptăm!

CUM TE VREM PE TINE, CANDIDATUL IDEAL
- energic/ ă, dinamic / ă, bun comunicator
- ești sociabil/ ă și relaționezi cu ușurință cu clienții
- cu experiență în vânzări de minim 1 an;
- motivat si orientat către îndeplinirea obiectivelor, cu spirit de ințiativă
- organizat / ă, ordonat, ai capacitatea de a prioritiza sarcinile
- dinamic, organizat și ordonat;
- ai cunoștințe medii de operare PC, editare (Word, Excel).

CE RESPONSABILITĂȚI VEI AVEA:
- Asiguri prezentarea, promovarea și vânzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- Consiliezi clienții pentru a găsi cele mai bune aplicații în utilizarea produselor SALICE
- Urmărești realizarea planului de vânzări lunar, trimestrial, anual

CE ÎȚI OFERIM
- un plan transparent de salarizare din primele 3 luni
- stabilitate, carte de muncă și salariu fix, bonus conform grilei de comisionare
- o echipă primitoare
- condiții de lucru optime
- program fix - prevăzut în contractul de muncă

DESPRE SALICE PE SCURT
Magazinele SALICE pun la dispoziția clienților o gamă variată de produse și servicii de tip: Plăci decorative, PAL, Blat, laminate, HPL, Fronturi, Folii decorative, cant | Gamă completă de accesorii mobilier, feronerie | Mic mobilier - mese, scaune, fotolii | Structuri metalice și de lemn, cadre picioare pentru mese și birouri | Servicii de debitare, căntuire, prelucrare CNC, în două locații din Cluj și una în Alba. Suntem dedicați producătorilor de mobilă, proiectanților și arhitecților, clientului final - persoană fizică sau firmă.

Află mai multe despre noi pe www.salice.ro și www.facebook.com/salicecluj.
VREI SĂ INTRI ÎN CONTACT CU NOI? Sună la 0731 210 209 sau trimite-ne CV-ul și datele de contact pe marketing [at] salice.ro.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.