Trimite

Sales Manager

untem o companie experta in expediarea si livrarea coletelor, in plina dezvoltare si dorim sa ne marim echipa!
Daca esti o persoana cu putere de convingere si iti plac provocarile, asteptam sa ni te alaturi!

Ce responsabilitati are un Manager vanzari?:
- Identifica oportunitati de colaborare pe termen lung;
- Urmareste in fiecare luna atingerea obiectivului de vanzari alocat dupa criteriul territorial;
- Identifica clienti noi (filiale, magazine online);
- Participa la campanii in cadrul departamentului de vanzari;
- Identifica nevoile de transport si logistica ale acestuia, promoveaza serviciile.
- Asigura relatia cu clientii: suport telefonic si e-mail;
- Asigura relatia cu firmele de curierat partenere;
- Cunoaste si respecta regulile de comunicare cu clientii.

Cum dorim sa fie:
- Sa aiba studii medii/superioare;
- Sa cunoasca limba engleza la nivel mediu (constituie avantaj limba ceha/slovaca nivel conversationa)l;
- Cu experienta in domeniul vanzari, customer service sau logistica;
- Sa cunoasca pachetul Microsoft Office, (in special Excel si operare cu baze de date);
- O persoana pozitiva, zambitoare, sociabila, cu spirit de echipa;
- Sa detina permis categoria B.

Iti oferim:
- Salariu de inceput: 2.500 ron net;
- Bonusuri;
- Masina de serviciu.

Daca prezinta interes acest anunt pentru dvs. si doriti mai multe detalii referitor la aceasta pozitie, ne puteti contacta la nr. de telefon: 0757.139.253 sau ne puteti trimite CV-ul dvs. pe adresa: bianca.bianca67@yahoo.com.

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.