Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Specialist Marketing Uber Bolt Foodpanda. Salariu net 6000 Ron

Specificatii
Numele companiei S.C. GESTIMM ACTIVE srl
Tip job full time
Experienta experienta 1-3 ani
Nivel de studii calificat
Salariu oferit 500 - 1000 EURO
Locuri vacante 1
Disponibil imediat da
Descriere

Bianca Filippini
S.C. GESTIMM ACTIVE SRL

Compania de Marketing și comunicare te asteapta sa-ti dezvolti cariera aplicand pentru de Specialist Marketing Uber Bolt Foodpanda.

Contract de munca cu salariul fix 2480 Ron net pe lună + bonusuri de performanță.
Acest salariu este pentru perioada de probă.

După îndeplinirea target ului în perioada de probă se face contract de munca pe perioada nedeterminata cu salariul net de 6000 Ron și plata contribuțiilor.

Descriere

Candidatul ideal
- Studii superioare finalizate de marketing și comunicare;
- Experiență minim 2 ani într-un post similar, preferabil intr-o companie din sectorul HORECA.
- Cunostinte de baza despre online marketing si o foarte buna intelegere a canalelor de digital marketing;
- Experiență în elaborarea de strategii de marketing offline și online;
- Tehnici de comunicare și elaborare a mesajelor;
- Creativitate: capacitatea de a veni cu idei originale sau inovative și de a construi pe baza acestora în scopul dezvoltării;
- Foarte bune abilități de comunicare în mediul de business.
- Cunoașterea limbii engleze
- Persoana orientata catre performanta si dezvoltare.

Responsabilități
- Participă la elaborarea si implementarea strategiei de marketing: elaborează materiale de comunicare/promovare, anunțuri, articole tehnice, broșuri, obiecte promoționale;
- Întocmeste planuri de marketing, campanii, strategii;
- Identifică și dezvoltă noi oportunități de promovare a serviciilor companiei;
- Monitorizează piața în vederea alinierii strategiilor și acțiunilor de marketing la cerințele specifice pieței;
- Realizeaza strategii de promovare a brandurilor prin intermediul retelelor sociale
- Creaza continut text relevant pentru retelele de social media;
- Este responsabil de crearea de continut foto original, organizand sedinte foto in-house
- Realizeză rapoarte/analize/evaluări specifice;
- Actualizează pagina web și conturile social-media ale companiei;
- Contribuie la creșterea gradului de vizibilitate al companiei pe piața din România.

Salariu net 6000 Ron lunar

Candidatul trebuie să trimită CV in limba romana în format PDF pe email sau Wathsap.

    Aplica acum cu MicroCV