Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Support / Trainer - Studio 20 Bucuresti Mall

Specificatii
Numele companiei Echo Maker Trading
Tip job full time
Descriere

Candidatul ideal
Cunoaste limba englaza la nivel avansat
Dornic/ă de lucru in echipa si proactiv/ă
Creativ/ă, indraznet/indrazneată
Seriozitatea este cea mai importanta calitate fara de care nu vom reusi sa colaboram

Descrierea jobului
Monitorizeaza parametrii activitatilor
Rezolva mici probleme tehnice software sau hardware
Empatizeaza cu problemele colegilor si isi foloseste inteligenta emotionala pentru a se face mai bine inteles/inteleasă
Ajuta la optimizarea proceselor pentru cresterea productivitatii
Respecta conduita si procedurile interne companiei
Disponibil/ă 24/7 pe email/skype pentru urgente

Oferim:
Un job cu zambetul pe buze, dinamic si captivant.
Salariu motivant si bonusuri de echipa pentru atingerea obiectivelor propuse
Training permanet si dezvoltare personala
Faci parte dintr-o echipa motivata si invincibila
Contract de munca pe perioada nedeterminata

Descrierea companiei
Studio 20 Bucuresti Mall este una din cele 31 sucursale ale S20 Network.
suntem prezenți în 5 tari și 3 continente și avem peste 700 de angajați.
Acesta este a cincea sucursala din București.
Atmosfera în cadrul locatiei poate fi definită printr-un singur cuvant "Glamour".
Respectul reciproc și seriozitatea poarta un rol foarte important în atingerea targeturilor periodice.
În urma depasirii targeturilor personale și de echipa poți promova și primi bonusuri salariale.
Angajații beneficiază de un program complex de stimulare și dezvoltare personală.

    Aplica acum cu MicroCV