Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Tehnician reclame

Specificatii
Numele companiei Magnius
Tip job full time
Descriere

andidatul Ideal

Studii medii finalizate;
Permis de conducere cat. B .(reprezinta un avantaj)
Punctualitate si eficienta in munca de zi cu zi;
Responsabilitate fa ă de munca proprie i orientare spre atingerea rezultatelor stabilite cu echipa de management;
Experien a profesională obligatorie în domeniul productiei de materiale publicitare
Să cunoască bine materialele din domeniu publicitar.
Descrierea jobului

Obiectivul principal:
Montarea/ Executia la sediul clientilor si la sediul firmei a proiectelor din portofoliu în special reclame luminoase, colantari auto,inscriptionari, finisare bannere si mesh-uri.

Responsabilită i principale:

Participa, alaturi de echipa de proiect, la realizarea montajului final, la sediul clientului;
Montarea reclamelor luminoase, colantari auto, bannere, mesh etc;
Prelucreaza materiale diverse specifice proiectului Autocolant, PVC, Plexiglas, Lemn PAL, Metal etc prin lipire, indoire, vopsire, finisare, sudura etc;
Disponibilitate pentru deplasari in mun. Iasi cat si in afara lui;
Comunicarea eficienta cu echipa;
Beneficii:

Pachet salarial :2500-4500 lei;
Șansa de a lucra într-un mediu orientat spre performanță;
Sus inere în construirea unei cariere de success pe termen mediu și lung;
Posibilitatea de a lucra cu echipamente de ultima generatie;
Sansa de a lucra pe proiecte mari si medii atat la nivel de municipiu Iasi cat si la nivel national.
Jobul este diponibil pentru o perioadă nedeterminată.

Despre companie:

Cu o experienta de peste15 ani brand-ul Magnius a crescut si dezovoltat in Iasi. Producand cu harnicie materiale publicitare indoor si outdoor, sub sloganul Creativity at Work.

Noi,

O echipa echipă de experți profesioniști pasionați, oferim soluții complete de productie publicitara, precum PRINT DIGITAL INDOOR/OUTDOOR, INSCRIPTIONARI CU AUTOCOLANT, LITERE SI SIGLE VOLUMETRICE, RECLAME LUMINOASE, PUBLICITATE STRADALA, SISTEME DE AFISARE PENTRU INTERIOR etc.

Ne găsești pe:
Www.magnius.eu

Anunturi recomandate

    Aplica acum cu CV