Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Marketing Publicitate Cluj doar cu poze

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Disponibil online

    job online - make up

    ‼️URGENT‼️ CAUT 10 FETE PASIONATE DE MAKE-UP PENTRU UN JOB PART-TIME. PENTRU DETALII, MESAJ IN PRIVAT!

  • 2

    Responsabilitati: Gestioneaza administrarea magazinului on-line, participa la elaborarea planurilor de marketing on-line și a operațiuniunilor specifice pentru cresterea traficul pe site in scopul de a genera vânzări; Managementul si operarea conturilor de Social Media ale companiei: Facebook, Instagram, Google+, Instagram, Youtube, Twitter, Efectuarea postarilor zilnice: stabilirea tipologiei fiecarei campanii in functie de tematica acesteia, setarea detaliilor campaniilor, propunere subiecte, crearea textelor aferente, crearea conceptului vizual , monitorizarea constanta a rezultatelor. Analizarea metodelor/partenerilor/canalelor de promovare online si propunerea acestora pentru implementare; negocierea bugetelor si conditiilor in vederea incheierii de noi colaborari sau imbunatatirii colaborarilor existente.. Utilizare avansata a Google Adwords - managementul si operarea campaniilor de tip Search Ads pe tipuri de produse, campanii de vanzari, pe diferite tematici: creare texte, definire keywords, etc. Google Analytics - analiza traficului website-ului si propunerea modalitatilor de crestere a acestuia; analiza traficului website-ului in functie de campaniile de promovare desfasurate. Identifică problemele și nevoile magazinului on-line și inițiază demersurile necesare pentru optimizarea acestuia in vederea dezvoltarii activitatii acestuia pe plan national si international; Propune si coordonează campanii promoționale, reduceri de prețuri, precum si activitatea de newsletter-e ; Cerinte: Studii superioare finalizate; Experienta in marketing online minim 1 an; Cunostinte de CorelDraw/Illustrator/Photshop etc. Cunostinte avansate de limba engleza; Initiativa, creativitate, atitudine pozitiva si deschisa spre rezolvarea problemelor; Dorinta permanenta de a ramane conectat la noutatile din domeniul marketingului online; foarte buna intelegere a particularitatilor mediului online. Abilitatea de a lucra atat individual cat si in echipa; Beneficii : Salar motivant, negociabil in functie de experienta avuta Un mediu de lucru dinamic intr-un birou modern si foarte placut. Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa puternica si motivata .

  • Firma multinationala cu sediu in Turcia cauta fete si baieti dornici de venituri suplimentare full time sau part time oferim seriozitate si castiguri garantate Informatii la numar de tel 0756350712 persoana de contact domnul Markus Ovidiu

  • Candidatul ideal Căutăm persoane cu spirit antreprenorial puternic, care pot și vor să facă față cu responsabilitate provocărilor pieței libere! Recrutăm în domeniul dinamic al imobiliarelor pe cei care vor să câștige direct proporțional cu munca depusă. Ce căutăm la tine? • Pasiune pentru relațiile inter-umane; • Dorința de a lucra în domeniul vânzărilor; • Experința prealabilă în domeniul vânzărilor reprezintă un avantaj; • Abilități de comunicare excelente și disponibilitatea de a-ți mări propriul business; • O etică a muncii puternică și dorința de a avea succes. Descrierea jobului Responsabilități • Să identifici nevoile clienților și să le propui cel mai bun produs conform nevoilor lor; • Să ajuți la actualizarea bazei de date; • Să oferi consultanță și suport clienților; • Să fii dedicat echipei. Ce îți oferim? • Un mediu de lucru plăcut, cu o echipă variată; • Instrumentele necesare pentru eficientizarea activității de consilier imobiliar; • Posibilitatea de a crește și de a-ți dezvolta abilitățile în propriul tău business; • Libertatea de a-ți stabili programul săptămânal; • Un training gratuit de o săptămână, timp în care vei colabora cu un broker cu experiență, precum și cu departamentele companiei; • Asistență juridică și financiară permanentă. Crezi că descrierea ţi se potriveşte? Atunci profită de şansa de a face parte şi a lucra alături de o echipă tânără, talentată şi profesionistă. Abia așteptăm să te cunoaștem! Vă rugăm să trimiteți un CV la adresa: Pentru mai multe informații, sunați la numărul de telefon: 0754229911

  • 1

    Companie germana LR Health&Beauty , cu o vechime de 35 ani pe piata internationala , cauta parteneri seriosi , dornici de afirmare si dezvoltare personala si financiara . Doriti o schimbare pe plan professional? sinteti in cautarea unui job care sa va asigure: -echipa cu oameni energici si pozitivi; -posibilitate de crestere nelimitata; -instruire gratuita: -premii lunare sarcinile angajatului : -planificarea independenta a actiunilor zilnice dar monitorizata de administrator; -realizeaza planul zilnic; -contributia la diferite prezentari ale companiei online si offline; Daca esti interesat(a) de un parteneriat cu o companie germana de succes ,programeaza-te la interviu acum ! Email contact: lrflorimat@gmail. com CV: lrflorimat@gmail. com

  • Spune DA #oportunității ORIFLAME si hai în echipa mea! Eu te voi ajuta pas cu pas sa iti construiești propria afacere din care vei avea de câștigat toata viata ta! Esti o persoana #răbdatoare si #ambitioasa? Vrei sa fii propriul tau sef ? Atunci esti persoana pe care eu o caut ! Scrie-mi in privat si inscrie-te pe https://ro.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=1658109 pentru a putea beneficia de programul de inceput si de pana la 40% reducere la toate comenzile ! Oferte pentru consultantii noi ! Te voi suna imediat dupa inscrierea ta cu linkul de mai sus !

  • 2

    mai jos gasti cateva siteuri care poti castiga bitcoin, https://satoshihero.com/en/register?r=6bd4d942 https://mining-up.com/ref/body https://get.cryptobrowser.site/12892364 https://freebitco.in/?r=37682235 https://free-ethereum.io/?referer=622946

  • Salveaza cautarea