Trimite

Angajam Psiholog, Psihopedagog, Asistent social

Descriere

Experienta nu este necesara.

Descrierea jobului

Cautam terapeut pentru a aplica ABA (analiza comportamentala aplicata) la domiciliu (Timisoara) cu un baietel cu varsta de 4 ani.
Programul este full-time, de luni pana vineri si se va lucra in particular, la resedinta familiei copilului.
Se ofera training inițial /continuu specializat ABA (analiza comportamentala aplicata) si coordonare profesionista in cadrul DAAL Autism Project - Alina Bobarnac (BCBA).
Oferim salariu atractiv si training-uri platite, care in viitor ii vor folosi canditatului in cariera, pe langa experienta dobandita.

Candidatul ideal este o persoana care iubeste suficient copiii incat sa lupte cu motivatie si implicare pentru a salva un baietel din spectrul autist cu: fermitate, orientare pe obiectiv, spirit de echipa (va face parte din echipa de interventie intensiva a copilului) creativitate, punctualitate, joc, responsabilitate, energie si sete de invatare. Candidatul trebuie sa fie absolvent psihologie (sau sociologie, psihopedagogie/asistenta sociala), caruia sa ii placa cu adevarat sa lucreze cu copii.
Cv la

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.