Trimite

ANGAJAM ASISTENTI MEDICALI - inclusiv absolventi 2018

Descriere

ANGAJAM ASISTENTI MEDICALI

REALMED ALBA - furnizor de servicii medicale la domiciliu, angajeaza asistenti medicali in ALBA IULIA, SEBES, CUGIR, VINTU DE JOS, TEIUS, AIUD, OCNA MURES, BLAJ, ZLATNA, CAMPENI, ABRUD, JUD. Alba.

DESCRIEREA POSTULUI: acordarea de ingrijiri medicale la domiciliul pacientului. (implica deplasari la domiciliul pacientilor)

CERINTE :

- permis conducere cat B, sau A1 (scuter)
- cunostinte utilizare computer
- disponibilitate pentru program full-time.

PROGRAM: full time sau part-time

SALARIU : intre 1000-3000 lei

Se asigura pregatire la locul de munca .

Pentru a aplica la acest post va rugam sa trimiteti un CV complet pe adresa noastra de e-mail: realmedalba@gmail.com, in care sa specificati zona in care doriti sa activati precum si localitatea de domiciliu. Va rugam sa completati toate rubricile cv-ului , si la experienta sa specificati locurile de munca anterioare si unde au fost efectuate stagiile de practica.
CV-urile incomplete nu vor fi analizate !
relatii suplimentare la telefon 0735127650 sau 0769112211.

Te asteptam alaturi de noi , intr-o echipa de profesionisti!

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.