Vei fi notificat de cate ori:

CV-ul tău nu este încă complet.

Completează-ți CV-ul în doar câteva minute!
Odată completat CV-ul poți aplica de câte ori dorești cu un singur click.
Completează CV

Buna ziua, sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita Cv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Cautam colega - receptie! DUMBRAVITA

Specificatii
Numele companiei CMI DR DINU CRISTIAN DORIN
Profesie medic
Tip job full time
Descriere

Clinica stomatologica cautam colega!

Daca esti o persoana vesela, dinamica, plina de entuziasm, cu simt de raspundere bine dezvoltat, atunci esti ceea ce cautam si te invitam sa ne cunoastem.

Cerinte:
- Excelente abilitati de comunicare si relationare
- Spirit organizatoric
- Prezenta agreabila

Descrierea jobului
- Responsabila de primirea pacientilor si procesarea rapida a cerintelor acestora;
- Verifica programul zilnic;
- Introduce datele in program;
- Se ocupa de indeplinirea tuturor cererilor pacientilor/furnizorilor si de furnizarea tuturor serviciilor disponibile prin colaborarea cu angajatii celorlalte departamente;
- Urmareste si verifica evolutia programarilor, actualizand fisele de inregistrare cu datele corecte: nume, adresa, modaliate de plata;
- Asigura o colaborare optima intre departamentul medical si celelalte department ale clinicii si este responsabil de modul in care arata, functioneaza si se dezvolta clinica;
- Tine evidenta cheltuielilor si platilor efectuate;

Mediul de lucru placut

Program full-time, 2 schimburi

Locatia Dumbravita

    Aplica acum cu CV