Vei fi notificat de cate ori:

Atentionare!

Pentru a aplica cu CV trebuie sa ai completat minim 60%.
Vei fi redirectionat spre pagina de editare Micro CV.

Completeaza MicroCV

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

PREPARATOR MODELE/APARATE DENTARE

Laborator tehnica dentara, cu sediul in Nordul Bucurestiului, isi mareste echipa si recruteaza pe postul de PREPARATOR MODELE DENTARE. Te invitam sa citesti cu atentie profilul de mai jos si sa aplici doar daca te regasesti in descrierea candidatului ideal!

CANDIDATUL IDEAL:
1. Studii: Liceul finalizat
2. Abilitati care sa te recomande ca un bun profesionist:
dexteriatate manuala
atentie la detalii
atentie concentrata
organizarea muncii si a locului de munca
rezistenta la activitati rutiniere
3. Valori personale sanatoase: integritate, corectitudine si devotament;
4. Dorinta de dezvoltare: rapiditate si implicare in invatarea sarcinilor specifice postului;
5. Atitudine si comportamente pozitive cu ajutorul carora sa relationezi intr-un mod constructiv si non-conflictual cu partenerii, colegii si colaboratorii laboratorului.
6. Flexibilitate, manifestata prin capacitatea de a accepta, a-ti insusi si implementa cu usurinta schimbarile;
7. Initiativa concretizata prin motivare si determinare in gasirea si aplicarea de solutii optime care sa contribuie la preventia sau depasirea obstacole intampinate.

RESPONSABILITATI:
La finalizarea planului de dezvoltare (max.6 luni) vei stii:
1. Sa gestionezi in mod independent amprentele dentare si a modelelor venite de la medicii ortodonti;
2. Sa realizezi integral etapele de pregatire a modelelor de lucru;
3. Sa realizezi amprentele pe modelul 3D si modelele in gips;
4. Sa montezi modelele astfel incat ele sa reproduca muscatura corecta a pacientului (montarea in ocluzor / articulator);
5. Sa realizezi modelele de studiu si modelele de expozitie TWEED;
6. Sa lustruiesti aparatele.

BENEFICII:
1. Plan de dezvoltare etapizat si alocarea de resurse pentru invatarea meseriei
2. Invatarea unei meserii de viitor
3. Pachet salarial corelat cu evolutia profesionala si performanta pe post

    Aplica acum cu MicroCV