Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Reprezentant Vanzare Farmacii & Promovare Medicala (Timisoara)

Ne dorim sa atragem in echipa un specialist din Timisoara, cu studii in domeniu si cu experienta pe un post similar, care a mai acoperit zona mentionata: Timisoara, Arad si Oradea.

Cerinte:
Studii de biochimie, nutritie sau medicina;
Excelente abilitati de negociere si comunicare;
Experienta in promovare medicala si vanzare farmaceutica suplimente, OTC-uri etc.;
Disponibilitate la deplasari pe zona alocata Timisoara, Arad si Oradea;
Carnet auto ctg B.

Responsabilitati:
Indeplinirea obiectivelor lunare de promovare medicala si vanzare farmaceutica;
Crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu medicii si farmaciile din Timisoara, Arad si Oradea;
Sustinerea activitatilor specifice de marketing, de prezentari la medici si in farmacii;
Vizite la clienti pe zona alocata;
Urmarirea iesirii prescriptiilor din partea medicilor vizitati;
Respectarea programului de lucru si al touring planului;
Intocmirea rapoartelor de activitate.

Pachet salarial motivant 3500 lei net + 300 lei bonuri masa;
Bonusuri in functie de realizari;
Masina, telefon, diurna.

Asteptam cv-ul atasat aici la mesaj.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.