Trimite

Reprezentant Vanzari pe Judetul Botosani

Repostat automat
Descriere

Descrierea jobului
Reprezinta firma in judetul Botosani. Se cupa cu contactarea Clientilor, prezentarea produselor si luarea comenzilor, distribuirea de cataloage. Cautarea de Clienti Noi, ofertare, activitati de marketing.
Beneficii: Salariu motivant in functie de performanta, posibilitatea de a avansa in cadrul firmei.
Cerinte
- Abilitati de comunicare si lucru cu clientii
- Ordonat in activitate cand este cazul
- Cunosterea aplicatiilor de calculator uzuale
Descrierea companiei
Vetro Design este o companie cu peste 50 de angajati, si o vechime de 24 de ani , importatoare de materiale medicale si stomatologice, produse farmaceutice si cosmetice, materiale de curatenie si igiena.
Vetro Design este unul din cei mai mari furnizori de echipamente si materiale de unica folosinta cu clienti in Romania si Europa.

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.