Vei fi notificat de câte ori:
Sortează
Sortează
Anunțul a fost șters de la favorite

Anunțuri

Medicina veterinara Brasov Tip job: Full time

  • Anunțuri

    Anunțuri pe pagină: 20 / 50

  • Angajare tehnician veterinar

    Angajăm Tehnician Veterinar în cel mai mare magazin tip pet shop din Brașov. Experiența nu este necesară, vei învăța împreună cu noi, tot ceea ce este nevoie. Oferim salariu fix, bonus din vânzări, tichete de masă, contract de muncă pe perioadă nedeterminată, 22 zile concediu de odihnă pe an, care se măresc în funcție de vechime, un mediu de lucru plăcut și program flexibil. Pentru orice detaliu mă puteți contacta.

  • Angajez Tehnician Veterinar

    Responsabilități: Furnizarea de îngrijire și atenție adecvată animalelor de companie din magazin. Asistarea clienților în alegerea produselor și serviciilor potrivite pentru nevoile animalelor lor. Menținerea curățeniei și ordinei în magazin, inclusiv a zonelor destinate animalelor. Monitorizarea stocului de produse și efectuarea comenzilor pentru a asigura disponibilitatea necesară. Cerințe: Diplomă sau certificat în domeniul veterinar. Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții și colegii. Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat și dinamic. Atitudine pozitivă și pasiune pentru îngrijirea animalelor. Flexibilitate în program, inclusiv disponibilitate pentru lucrul în weekend-uri și sărbători. Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email sau să aplicați direct la magazinul Animax AFI Brașov. Menționați în subiectul emailului "Aplicare Tehnician Veterinar - Animax AFI Brașov". Salariul net este de 2400 de lei plus bonuri de masă plus bonus la atingerea targeturilor. Așteptăm cu interes să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la bunăstarea animalelor de companie și a clienților noștri!

  • 1

    angajez medic veterinar

    SC Alestro Farm Vet SRL, angajează medic veterinar, sau tehnician veterinar cu experiență pentru farmacie veterinară cu pet shop și cabinet veterinar, full time pe perioadă nedeterminată, salariu motivant, 2500-4000 în funcție de implicare. Locația, Zărnești, jud. Brașov.

Categorii

Locuri de munca

Subcategorii

Județe

Brasov

Localități