Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Menaj si ingrijire persoane

Categorii

Tip job

Experienta

Nivel de studii

Carnet conducere

Disponibil imediat

Disponibil din

Munca la domiciliu

Munca in strainatate

Doar munca in strainatate

Ofer cazare

Judete

Sterge toate filtrele 1772 Anunturi Afiseaza anunturile
  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 9

    Cerinte: - persoana calma, apropiata de copii, rabdatoare Responsabilitati: - sprijinirea copiilor in rutinele zilnice: ajutarea acestora la sevirea mesei, la programul de somn, schimbare pampers - curatarea si igienizarea spatiilor de joaca, de clasa si a salilor de masa - Ajuta educatoarea la imbracarea copiilor pentru activitatile din curtea gradinitei, precum si la pregatirea spatiului pentru diverse tipuri de activitati; Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la numarul : - Laura Nitu

  • 8

    Program 8 ore de luni pana vineri. Locatii diferite (birouri, depozite, case etc) in Craiova. Cerinte: atentie la detalii, rapiditate Alte detalii la 0741219419

  • 4

    Caut femeie pt ingrijire bunica care stă mai mult in pat, preferabil de două ori pe zi.Timisoara tel

  • 2

    Caut urgent femeie pensionara sa doarma cu o bătrână în vârstă de 83 de ani de la ora 20:00 la 08:00.Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactați:

  • 1

    Caut familie pentru menaj zona Mogoșoaia ( Ilfov) salariul, cazare,carte de munca. Cerinte: Femeia face menaj în casa fără a face mâncare dar sa știe sa calce foarte bine. Bărbatul tot ceea ce tine de exteriorul casei pentru mai multe detalii sunați la .

  • Caut o ingrijitoare pentru soacra mea este paralizata in carucior. Care sa locuiasca permanent cu ei.Ea se cere la toaleta si poate manca singura.Oferim salariu atragator. Detalii la telefon

  • 4

    Caut urgent bona! Programul este de luni până vineri ! Pt detalii suplimentare sunați la nr.

  • 1

    Pentru comuna Vulturu jud. Vrancea cautam femeie ingrijire si menaj batran care se poate deplasa si este lucid fara probleme locomatorii cerebrale . Relatii la telefon . Nu ezitati sa sunati .

  • caut să angrijesc o bătrână urgent an Piatra Neamț tel

  • 20

    Cautam bona cu experienta pentru program 13-17 ( 4 ore/zi) pentru fetita 3 ani ( merge la gradinita). Atributii : preluarea fetitei de la gradinita ( foarte aproape de bloc), servit masa si supraveghere pana la venirea parintilor Salariul: 1500 lei/luna tel. 0726256070 sau 0213107403

  • 2

    Descrierea postului: Pozi ia de Debarasator presupune executarea de activită i menite să asigure debarasarea meselor i men inerea ordinii i cură eniei în zona Food Court Palas Mall; Cerinte: - studii medii; - rezistenta la munca sustinuta; - seriozitate, punctualitate; - integritate fizica si psihica; - spirit practic. Se oferă: - salariu fix + bonuri de masa; - condi ii de muncă deosebite, într-un mediu placut; - posibilitatea integrării într-o echipă tânăra, caracterizată prin performan ă. CV-urile se pot trimite pe adresa:

  • caut de munca an roman sau piatra Neamț sa angrijesc o bătrână și permanent

  • caut de munca sa angrijesc o bătrână urgent nr tel

  • 1

    Vila Mogoșoaia- zona Livezi- angajam menajera pt curățenie generala, călcat, organizare dressing.Cautam o persoana serioasa, responsabila, cu experiență, educată și pedanta.Salarizare conformă cu munca depusă. Program de lucru 3 zile/ săptămâna. Avem câini lup, ca atare persoana respectiva trebuie sa fie iubitoare de animale.

  • Fata,19 ani,caut loc de munca la curatenie in Constanta. Sunt o persoana responsabila ,punctuala si atenta la detalii.Pot lucra si full time si part time. Vorbesc limba engleza -nivel avansat. Pentru a ma contacta va rog lasati un mesaj.Nu deranjati inutil! Multumesc.

  • 5

    Caut femeie serioasa,preferabil din Ploiesti ,sau din jud. Prahova,pentru menaj 2,3 zile pe saptamana la domiciliu,casa cu curte, pentru un batran de 85 de ani care se deplaseaza greu(in baston).Eventual ofer cazare in conditii de garsoniera (centrala proprie separata,baie,bucatarie) la acelasi domiciliu(intrare separata).Cer maxima seriozitate.

  • 5

    Clinica medicala angajeaza femeie curatenei zona Domenii. Program 4 h/zi, de luni pana vineri, orele 9 - 13, salariu 1300 lei net.

  • Curățenie la domiciliu

  • Caut job ingrijire batrani in Ploiesti sau imprejurimi. Am experienta și recomandări.

  • Caut job ingrijire batrani sau persoane cu dizabilități sau fără in Ploiesti sau imprejurimi. Am experienta și recomandări.

  • Salveaza cautarea