Vei fi notificat de cate ori:
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Menaj si ingrijire persoane Cluj

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 20 / 50

  • 2

    SENIORGERMANIA24 angajeaza personal pentru ingrijire batrani la domiciliu in Cluj-Napoca! Postul presupune ingrijirea persoanelor varstnice la domiciliul acestora: - Comunicare/ socializare - Igiena pacient totala/partiala (in functie de caz) - Hranire/Preparare hrana - Mobilizare interior/exterior - Activitati de menaj Se ofera: • Contract pe durata nedeterminata • Program de lucru: 8h/zi de Luni -Vineri • Decontare transport in comun in Cluj-Napoca * Salar 1500-2000 lei Experienta in ingrijirea persoanelor varstnice si calificarea in domeniu reprezinta avantaj. Pentru informații suplimentare vă stăm la dispoziție la numărul de telefon: 0771/682683 de luni pana vineri intre orele 09:00 – 13:00.

  • D-na cu experienta dobandita in strainatati,f.curata,ingrijita,cu respect si bun simti,educata,ofer serviciile asistenta pers.varstnice,supraveghere copii si daca e cazul fac si menaj,inclusiv gatesc cat mai sanatos.Tel.

  • 1

    cautam o ingrijitoare pentru o femeie in varsta care sa ajute la treburile gospodaresti cu posibilitatea de a locui acolo sau depinde de situatie ..va rog detalii la telefonul .multumesc

  • 1

    Descrierea postului: Angajam personal de curatenie pentru spatii comerciale, birouri, cabinete de avocatura si farmacii in Belgia. Angajatele vor necesita carnet de conducere pentru a se putea deplasa in echipe de 2 persoane de la un obiectiv la celalalt. Cerinte: Femei cu permis de conducere categoria B Cunostinte de limba engleza sau franceza la nivel conversational Beneficii: Cazare gratuita si cheltuieli incluse Asigurarea a 3 zboruri pe an pentru concediu in tara Transport gratuit pana in Belgia Se ofera echipament, telefon de servici si masina Salarizare si program: 1200 euro/ 160 ore lunar

  • Doamna serioasa, cu experienta in domeniu doresc sa ingrijesc o doamna neimobilizata la pat.Accept program de 3-4 ore de luni pana vineri sau de 3 ori pe saptamana 3-4 ore.Fac cumparaturi, gatesc,scot retete,insotesc la plimbare.Tel.0757265075.

  • Doamna cu experienta caut sa ingrijesc o persoana invarsta neimobilizata la pat ,3-4 ore de luni pana vineri sau de 2-3 ori pe saptamana.Cumparaturi, gatit, scos retete.Numai in Cluj-Napoca.Preferabil zona Marasti,Gheorgheni,Centru.tel. 0757265075

  • Doamna cu experienta doresc sa ingrijesc/administrez/ o persoana in varsta care se poate deplasa.Fac cumparaturi,plati,gatit,insotesc la plimbare. Program de 3-4 ore de luni pana vineri.Accept si program de 3 ori pe saptamana 3-4 ore, doar in Cluj-Napoca.Exclus Manastur, Gruia.Tel.0757265075

  • 9

    Se cauta femeie de serviciu pentru cladire birouri, 4 ore/zi,dimineata.Salariul se negociaza la fata locului

  • Salveaza cautarea