Trimite

Ofer post îngrijitoare internă Bucuresti (particular)

Specificații
Numele companiei Particular
Descriere

CAUT O PERSOANA DORNICA DE UN LOC DE MUNCA .
(cu proba de o săptămână)

Ne interesează colaborarea intr-una dintre urmatoarele variante:

A. Regim intern toata luna, cu 2 weekend-uri libere, de Vineri 14:00-Duminica 14:00.
B. Regim intern 2 saptamani si 2 saptamani libere, in colaborare cu o alta doamna.

Cazarea si masa asigurate, mediu cald si prietenos.

Nu experiența dvs.in sine ne interesează, ci un OM BUN (si cu bun simt) se dorește o persoana organizata, cu răbdare si înțelegere, o persoana puternica cu disponibilitate la efort moderat.

Persoana care va fi angajata trebuie sa corespunda cerințelor următoare: calmă, dedicată, energică, atentă la detalii, nefumatoare, agreabila, respectuoasa si ingrijita

Descrierea postului: Se va oferi suport în toate activitățile de rutină, unei utilizatoare de scaunul rulant (si lift), se va lucra in jur de 5 ore pe zi.

Atribuțiile sunt cele legate de ajutare cu:
Menținerea igienei personale, toaleta, îmbrăcare, servirea mesei, medicamente, in cursul nopții necesită schimbarea poziției de 2-3 ori.
Nu este nevoie de menaj in casa sau gatit, doar DACA este nevoie de ajutor când aceste activități se desfășoară.

In timpul zilei sunt multe momente de repaus.

Sunt necesare recomandări verificabile, cazier curat, la angajare este obligatoriu nevoie de o copie CI.
Pentru cine este interesat va rog să-mi lăsați nr. de telefon și veți fi sunata pentru a discuta mai multe detalii.

Ofer și aștept, sinceritate si seriozitate.

Nicole