Vei fi notificat de cate ori:

MicroCv-ul tău nu este încă complet.

Durează doar câteva minute să îl completezi.
Partea bună este că îl completezi o singură dată și poți aplica rapid, de câte ori dorești, cu acesta.
Completeaza MicroCV Durează doar câteva minute

Sunt interesat/a de acest loc de munca.
Va trimit in atasament CV-ul meu.

Poti edita MicroCv-ul tau aici inainte sa il trimiti.

Trimite

Ingrijitor cladire/Personal curatenie zona Straulesti

Specificatii
Numele companiei Building Support Services
Tip job colaborare proiect
Descriere

Responsabilitati:
Intretinerea curatenie in cadrul locatiei;
Curatenie in birouri, spatii comune ( bai, balcoane, holuri, receptii).

Cerinte:
Disponibilitate pt. a lucra pe un program de lucru full time (8h/zi), de luni pana vineri, in doua schimburi - tura 1: de la 6-14:00, tura 2: 13:00-21:00;
Contract de munca, tichete de masa , asalariu fix si decont de transport
Ne dorim persoane cu simtul responsabilitatii;
Experienta de lucru in domeniul curateniei - minim 1 an.

Prin transmiterea datelor dvs. personale prin corespondenta electronica adresata oricaror adrese de email cu terminatia “bss.ro”, prin intermediul retelelor de socializare (Facebook, LinkedIn etc) sau prin aplicarea in cadrul unei platforme online de locuri de munca, va exprimati acordul expres si neechivoc ca aceste date sa fie prelucrate de companiile din cadrul Building Support Services.
Prelucrarea datelor se va face in scopul angajarii dvs. in compania Building Support Services. Potrivit legislatiei in vigoare, aveti dreptul de a ne solicita accesul la datele dvs. personale, rectificarea sau stergerea acestora (in masura in care acest lucru nu contravine legii), restrictionarea prelucrarii sau portabilitatea acestora. De asemenea, aveti dreptul de a va opune prelucrarii si de a depune o plangere in fata autoritatii in domeniu. In categoria datelor personale intra: nume, prenume, CNP, varsta, sex, etnie, rasa, orientare politica, religioasa, starea de sanatate, adresa de domiciliu, reședința, adresa de e-mail, ocupația, venitul, fotografie, orice alt tip de date care se pot corela pentru a duce la identificarea unei persoane.
Pentru orice sesizare cu privire la prelucrarea datelor personale de catre Building Support Services, va rugam sa va adresati ofiterului nostru de protectie a datelor personale.

    Aplica acum cu MicroCV