Trimite

Angajam Sef Echipa - punct de lucru - Sfantu Gheorghe

Angajam Sef Echipa ingrijitori cladiri in Sfantu Gheorghe pentru o echipa de aprox 15 persoane.

Responsabilitati:
- organizarea activitatilor de curatenie la clientul alocat (organizare personal pe ture, impartire sarcini)
- instruirea noilor angajati din echipa
- participa la activitatile de curatenie zilnica si generala
- tine legatura cu reprezentantul clientului pt activitatile de curatenie prestate
- suport pt recrutare de personal nou in echipa
- intocmire pontaj lunar
- intocmire periodica a cererii de necesar materiale si transmitere la sediu

Cerinte:
- vorbirea limbii romane si a limbii maghiare (o buna parte din echipa vor fi vorbitori de limba maghiara)
- minim studii medii (liceu sau profesionala)
- avantaj experienta in coordonarea unei echipe / abilitati de coordonare
- cazier curat
- persoana responsabila, cu initiativa
- avantaj carnet cat B, disponibilitate la deplasari

Oferim:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Salariu fix si tichete de masa
- Instruire la locul de munca inaintea inceperii proiectului

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.