Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Menajeră part-time (6,5 ore/zi) în zona Nerva Traian, 1.800 lei/lună

Specificatii
Numele companiei Agenția Star Family
Tip job part time

Agenția Star Family caută menajeră part-time (6,5 ore /zi - L-V - 11:30 - 18:00) pentru o familie (1 adult + 1 copil de 8 ani) ce locuiește într-un apartament (2 camere) în zona Nerva Traian.
Cerințe:
- să locuiască în zona respectivă (Nerva Traian)
- să fie o persoană serioasă, harnică, energică, de încredere
- să aibă experiență în domeniu și recomandări de la foștii angajatori
- disponibilă pentru o colaborare de lungă durată
Responsabilitățile menajerei:
- preia copilul de la școală (este la 5 min. de mers pe jos de casă);
- pregătește și servește masa copilului;
- asigură curățenia în locuință;
- calcă rufe pentru familie.

Se oferă un salariu net de 1.800 lei /lună.

Puteți aplica la anunț direct pe site-ul nostru www.starfamily.ro sau ne puteți contacta la numărul 0745.251.511, pentru mai multe detalii.

    Agenția Star Family

    Vezi toate anunturile