Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Personal curățenie pentru Autogara Militari

Agenția Star Family (fără comision de la candidați) recrutează pentru clientul său (Autogara Militari - foarte aproape de metrou Păcii) persoană pentru curățenie, cu program în 2 ture (tura 1 - 6:00 - 14:00 și tura 2 - 14:00 - 21:00)

Responsabilitățile menajerei:
- asigură curățenia în birouri, depozit și în spatiile aferente personalului TESA, stabilită în urma programărilor;
- aprovizionează aparatele cu role prosop, săpun lichid, etc ;
- taxează toate persoanele care beneficiază de serviciile grupului sanitar (încasează banii si emite imediat bonul fiscal corespunzator);
- la finalul turei, închide casa de marcat, numără și predă banii încasați, pe baza monetarului întocmit;
- întocmește referatul pentru achiziționarea din timp a materialelor consumabile necesare;
- ajută la aprovizionarea depozitului / magazinului cu marfă.

Cerințe:
- să aibă experiență în domeniu de minim 1 an
- disponibilă pentru o colaborare de lungă durată
- să fie o persoană serioasă, harnică și de încredere
- să fie disponibilă pentru un program în ture

Angajarea se face cu contract de muncă și se oferă un salariu motivant + bonus lunar de performanță + transport plătit + concediu anual plătit.

Puteți aplica la anunț direct pe site-ul nostru www.starfamily.ro sau ne puteți contacta la numărul 0745.251.511, pentru mai multe detalii.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Agenția Star Family

    Vezi toate anunturile