Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

PERSONAL CURĂŢENIE - sediu birouri Bld Poligrafiei/Străuleşti

Compania Romprest Service, lider pe piaţa serviciilor de salubritate şi curăţenie angajează Femeie de serviciu pentru spaţiu de birouri, inclusiv 50+, in zona Bld Poligrafiei/Straulesti.

Cerinţe:
- minim 8 clase
- experienţă pe un post similar constituie avantaj
- capacitate de organizare,
- responsabilitate şi atentie la detalii
- onestitate şi integritate

Responsabilităţi:
- asigură curăţenia în spaţiile alocate (birouri şi spaţiile anexe - grup sanitar, bucătărie, holuri etc.)
- răspunde de buna gestionare şi utlizare a materialelor de curăţenie şi a utilajelor avute în dotare
- desfăşoară activităţi de protocol, dupa caz.

Pentru orice detalii şi nelămuriri vă rugam să sunaţi la numărul de telefon 0756.169.807.

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastră la acest job, sunteţi de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protecţia persoanelor fizice în ceea ce priveşte prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfăşurarea procesului de recrutare.
Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, data fiind stabilită de comun acord cu aceştia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate.

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.