Vrei sa primesti notificari de la Romjob?
Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Menaj Mures

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Echipa de profesioniști de la LunaCleaning își extinde echipa! Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa care crede in munca, in performanta si in „lucrul bine făcut” suna la 0745858330! Detalii: * PROGRAM DE LUCRU 8H * TRANSPORT DECONTAT * SALARIUL PLATIT LA TIMP * POSIBILITATE DE AVANSARE IERARHICA * BONUS LUNAR DE RANDAMENT

  • sc Romaris srl, din satul Livezeni, angajeaza femeie de serviciu cu experienta in domeniu. Mai multe detalii la tel:0744-327.177

  • Responsabilități: - curăță spațiile din Rezidență și din zona aferentă (spații verzi, alei); - igienizează spațiile comune, grupurile sanitare și spațiile exterioare; - răspunde de ordinea şi curățenia din Rezidență. Cerințe: - persoană harnică, ordonată și responsabilă; - atitudine prietenoasă, optimistă, orientată spre clienți; - atentă la detalii. Se oferă: - contract de muncă pe termen lung; - salariu competitiv; - mediu de lucru modern în care se răsplătește performanța; - masa de prânz în cadrul Rezidenței; - transport gratuit asigurat cu microbuzul rezidenței, dus-întors, din Tîrgu Mures și Iernut. Locație: Rezidența Valea Izvoarelor, Sat Valea Izvoarelor, Comuna Sânpaul, Jud. Mureș. Pentru informații: telefon 0722 185 214, Anca Ursu, e-mail sau pe profilul de facebook.

  • Caut doamna sau domnisoara serioasa pentru a face curatenie la un apartament odata pe saptamana mai multe detali la telefon sau astept mesaje

  • Candidatul ideal - harnica, punctuala, discreta; - abilitate de a lucra in ritm alert si atentie la detalii; Descrierea jobului Responsabilitati: - asigurarea curateniei in spatiul comercial si in anexe; - colectarea si debarasarea gunoiului si evacuarea acestuia la rampa. Beneficii: - oportunitate de angajare pe termen lung - salariu fix+bonuri de masa - spatii moderne de lucru Prin transmiterea cv-ului dvs sunteti de acord cu preluarea si prelucrarea informatiilor personale, ce vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul companiei CASA RUSU. Informatiile din CV vor fi utilizate numai in scopul recrutarii, vor ramane confidentiale si vor fi stocate timp de 1 an. Prin transmiterea datelor dvs. personale sunteți de acord cu utilizarea acestora in scopul recrutarii in cadrul companiei CASA RUSU. Daca aveti intrebari, nelamuriri sau doriti sa accesati, corectati sau stergeti datele personale, va rugam sa ne anuntati.

  • Prestez curatenie la domiciliu si intretinere saptamanala.

  • Firma specializata in servicii profesionale de curatenie, angajeaza personal pentru curatenie, cu fractie de norma, in Reghin (se accepta si pensionare). Informatii la tel.0733111018;0264597106

  • Rog seriozitate. Nr. Contact 0748209659

  • Salveaza cautarea