Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Menaj Mures

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Prestez curatenie la domiciliu si intretinere saptamanala.

  • Responsabilități: - curăță spațiile din Rezidență și din zona aferentă (spații verzi, alei); - igienizează spațiile comune, grupurile sanitare și spațiile exterioare; - răspunde de ordinea şi curățenia din Rezidență. Cerințe: - persoană harnică, ordonată și responsabilă; - atitudine prietenoasă, optimistă, orientată spre clienți; - atentă la detalii. Se oferă: - contract de muncă pe termen lung; - salariu competitiv; - mediu de lucru modern în care se răsplătește performanța; - masa de prânz în cadrul Rezidenței; - transport gratuit asigurat cu microbuzul rezidenței, dus-întors, din Tîrgu Mures și Iernut. Locație: Rezidența Valea Izvoarelor, Sat Valea Izvoarelor, Comuna Sânpaul, Jud. Mureș. Pentru informații: telefon 0722 185 214, Anca Ursu, e-mail sau pe profilul de facebook.

  • Ofer servicii de curatenie la domiciliu.

  • Caut loc de munca curatenie in casa

  • Angajez femeie de serviciu pentru un salon de luni pana vineri pentru 2 ore dimineata intre orele 08-10.Pt mai multe inf ne puteti contacta la nr de tel 0753866245

  • Salveaza cautarea