Trimite

Căutăm: Muncitori pentru AMENAJĂRI INTERIOARE în Germania

Descriere

Candidatul ideal:
Dr. Vesmas & Partner recrutează: zugrav-zidar-parchetar pentru amenajări interioare în Germania!
-Formare profesională în domeniu
-Experiența în activități de întreținere a imobilelor constituie un avantaj
-Cunoștințe de lb. Germana constituie un avantaj
-Seriozitate
-Punctualitate
-Permis de conducere cat. B obligatoriu

Descrierea jobului
Resposabilități:
-Amenajări interioare: Zugrăvire, tapetare, izolații, zidire, lăcuire, pardoseală, montaj parchet, renovare și lucrări de curățare
-Lucrări și servicii de urgență
-Modernizarea locuințelor
Puncte de lucru: Stuttgart

Beneficii:
-Cazare în Germania asigurată gratuit cu toate taxele aferente: SINGUR ÎN CAMERĂ
CAZAREA ESTE ÎN APARTAMENTE DE 2-3 DORMITOARE, BUCĂTĂRIE, BAIE ȘI SUFRAGERIE
-Transport din România în Germania asigurat și gratuit
-Program de lucru: 8 ore de luni – vineri
-Contract pe perioadă nedeterminată, se semnează direct cu angajatorul german, VONOVIA.
FĂRĂ COMISION!
-Asigurare de sănătate și de viață în Germania
-Curs de limba germană gratuit!
-Salariu atractiv!
-Avans salariu în ziua plecării
-Mașină de serviciu cu card de benzină inclus.

Pentru informații suplimentare ne puteți contacta la nr. de tel: 0733 946 187 Medeea Dobrota sau 0728 892 142 Mihaela Lungu.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Medeea Dobrota

    Vezi toate anunturile