Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Lacatus mecanic

Credem că fiecare persoană în parte este diferită, un curriculum vitae nu este întotdeauna același,
și fiecare își urmărește propriile obiective. De aceea, am lansat TABEL Chance.
Vă ajutăm să găsiți si sa va coordonați calea spre succes. Fie că este un tânăr cu studii academice
cu dorința de a evolua sau ca un specialist aparent fără speranță, credem că fiecare merită o șansă.

Viitorul este în mâinile dumneavoastră.

Căutăm sprijin pentru locatia noastra din Hannover-Garbsen.

Lacatus confectii metalice

Oferta noatră:

• Contract direct cu noi (Angajator german)
• Posibilitatea cooperării pe termen lung și dezvoltare personală
• Contribuțiile sociale și fiscale sunt plătite în Germania
• Posibilitatea de a câștiga experiență profesională
• Posibilitatea de a fi utilizat , la nivel național în multe din locațiile noastre .

CADIDATUL IDEAL:

Studii necesare:
- calificare lacatus mecanic (scoala profesionala sau absolvent liceu specializare mecanica).
Aptitudini si cunostinte:
-cunostinte generale de mecanica si lacatuserie
-seriozitate, atentie la detalii, perseverenta;
-capacitatea de a lucra in echipa si de a asimila rapid noi cunostinte .

DESCRIEREA JOBULUI

- Responsabil documentare echipamente de lucru scule, dispozitive, verificatoare, etc.
- Efectueaza diferite reparatii la aparatura din hala de productie sau in afara ei.(garduri metalice, usi, pereti etc.)

CE OFERIM:

- Salariu 13 eur./ora brut
- Program fix 08:00 – 16.30 de luni pana vineri
- Echipament de lucru
- Posibilitatea de a lucra într-un mediu dinamic, structuri moderne, si domeniu de activitate interesant și variat

Sunteti interesat si v-ar placea sa faceti parte din echipa noastra ? Va rugam sa ne trimiteti un email cu CV-ul dvs pe adresa adrian.necula @ tabel.com sau telefonic la +4916093892595.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Adrian Necula

    Vezi toate anunturile