Trimite

Lacatusi navali sudori vopsitori Olanda/ 1900 euro net

Cautam personal pentru santier naval in Olanda: lacatusi navali, sudori, vopsitori, personal curatenie. Se pleaca prin contract legal de munca cu toate beneficiile incluse, transport, cazare, masa, alocatie copii minori.
Vei beneficia de:
-un salariu de 1900 euro/luna net:
-cazare asigurata si platita de angajator;
-biletul de autocar si transportul pana la locul de munca sunt suportate de angajator
-contract de munca incheiat direct cu angajatorul strain
-dreptul la concediu;
-orele suplimentare platite dublu;
-îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
- asigurări (medicală, în caz de accident);
-dezvoltare pe plan profesional;
-loc de muncă stabil și sigur;
Cerințele postului:
- experiență în domeniu;
-seriozitate și punctualitate
Atribuții:
-nu este obligatorie cunoaterea limbii straine
Daca ai experienta si esti interesat suna acum de L-S intre orele 9-20 la nr. de tel 0738325499.

Mesaj Telefon
Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.