Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

LUCRATOR IN FERMA DE PORCI - OLANDA

Descriere

Pozitie : LUCRATOR IN FERMA DE PORCI

Zona: Olanda – zona Eindhoven

Angajator : Companie munca temporara – ferme (porci)

Ingrijire , curatare padoc, incarcare si transport intre locatii, tratament, hranire porci.

PACHET SALARIAL SI BENEFICII

Salarizarea bruta : 11.50 € / ora – 12.00 € / ora

Salarizare ore suplimentare: + 50% € / ora

Ore de munca: minim 40 pe saptamana – maxim 60

Plata salarizare: Saptamanal.

Training /Pregatire Asigurata - aproximativ 4 saptamani.

Cazarea va fi asigurata de catre angajator- 89 Euro / Saptamana .

Cazari in campusuri , casute tipic olandeze. Durata calatoriei de la cazare la locul de munca poate fi de 20-30 min pe sens, distanta fiind de 20 -40 km.

O casa are maxim 3 camere , 2 persoane /camera. Casele sunt dotate cu absolut toate cele necesare, masina de spalat, bucatarie utiliata, apa calda, internet Wi-Fi , aer conditionat , caldura etc

Transport local – masina serviciu:

Angajatorul pune la dispozitie o masina la 5 persoane (Kia ) , cheltuielile pentru benzina fiind asigurate de catre angajator integral.

Daca Angajatul dispune de masina din Romania si o poate folosi pentru un grup , atunci se va deconta benzina si alte cheltuieli aferente.

Contract pe perioada minim 6 luni.

Fara comision.

Responsabilitati:

Deplasare catre locatia asimilata.

Candidatul ideal poseda:

- Minim 21 ani - Maxim 55 de ani

- Limba engleza sau germana – nivel mediu

- Permis de Conducere

- Apt medical – clinic sanatos

Disponibilitatea de a lucra fara supraveghere si de a-si asuma responsabilitati;

Experienta anterioara in munci agricole sau ferme nu este necesara.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    EUROLIFE CONSULTING

    Vezi toate anunturile