Lucratori , Operatori Depozit, Incarcator - Descarcator - Olanda Rotterdam si Eindhoven

Repostat automat

Pozitie : Lucratori , Operatori Depozit, Incarcator-Descarcator
Zona: Olanda – zona Rotterdam si Eindhoven
Angajator : Depozite Produse Alimentare, Fructe – Legume, Congelate, Articole Vestimentare
Pozitii : Incarcator-descarcator, Ambalator , Sortator, Lucrator banda, Operator Depozit, Personal Tehnic .

PACHET SALARIAL SI BENEFICII

Salarizarea bruta : 10.00 – 12.71 € / ora
Ore de munca: minim 40 pe saptamana – maxim 60

Plata salarizare: Saptamanal.Prin cont bancar.
Training /Pregatire Asigurata

Cazarea va fi asigurata de catre angajator- 90 Euro / Saptamana .
Cazari in campusuri , casute tipic olandeze. Durata calatoriei de la cazare la locul de munca poate fi de 20-30 min pe sens, distanta fiind de 20 -40 km.
O casa are 2-8 camere , 2 persoane /camera. Casele sunt dotate cu absolut toate cele necesare, masina de spalat, bucatarie utiliata, apa calda, internet Wi-Fi , aer conditionat , caldura etc
Transport local – masina serviciu:
Angajatorul pune la dispozitie o masina la 5 persoane , cheltuielile pentru benzina fiind asigurate de catre angajator integral.
Daca Angajatul dipune de masina din Romania si o poate folosi pentru un grup , atunci se va deconta benzina si alte cheltuieli aferente.
Uneori se foloseste si bicicleta

Contract pe perioada : 3 - 12 Luni.

Fara comision.

Responsabilitati:
Deplasare catre locatia asimilata.

Candidatul ideal poseda:
- Minim 21 ani - Maxim 55 de ani
- Limba Engleza sau Germana – basic/mediu.
- Permis de Conducere – prezinta avantaj
- Apt medical – clinic sanatos
Disponibilitatea de a lucra fara supraveghere si de a-si asuma responsabilitati;
Experienta anterioara in Depozit

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    EUROLIFE CONSULTING

    Vezi toate anunturile