Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Mecanic /Ajutor mecanic auto - OLANDA

Recrutam personal calificat si cu experienta pentru postul de Mecanic auto si Ajutor de mecanic in diferite locatii din estul Olandei.

Candidatul ideal
- Experienta in domeniu
- Experienta inspectii ITP/TLV ( verificare tahograf)
- Experienta inspectii macara de incarcare/sisteme container
- Capacitate de a lucra cu atentie la detalii
- Limba engleza sau germana la nivel conversational
- Disponibilitate de a invata si a participa la training
- Disponibilitate de a lucra in strainatate
Responsabilitati
- Responsabil de inspectia, repararea si intretinerea / mentenanta masinilor (MAN, Volkswagen)
- Diagnosticarea problemelor
- Mentenanta si diagnostic autocamioane
- Efectuarea lucrarilor cu respectarea normelor de siguranta si calitate

Oferta
- Cursuri si traininguri
- Program 36 ore/saptamana
- Plata salariului saptamanal

Se ofera cazare in apropierea locului de munca.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.