Trimite

Montator

Descriere

Recrutam personal necalificat pentru:

-Montare elemente din metal sau lemn

Beneficiile D-voastra:
-contract de munca pe perioada nedeterminata
-salariul net intre 1800 si 2500 Euro in functie de experienta si cunoasterea limbii germane
-asigurarea cazarii
-concediu de odihna si toate drepturile conform legislatiei germane
-asiguram scolarizare
-informatii detaliate pot fi obtinute la numarul de telefon: 004915781778275

Conditii de angajare:
-limba germana la nivel de comunicare(A2-B1) constituie un avantaj
-permis de conducere categoria B sau C constituie avantaj
-conditie fizica buna, fara probleme de sanatate

Responsabilități:
-mentinerea legaturii cu seful de santier
-coordonarea proiectelor aflate in desfasurare
-verificarea calitatii lucrarilor
-Montare pereti despartitori

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Florea

    Vezi toate anunturile