Trimite

Muncitori in depozite Anglia - Start Imediat

Candidatul ideal
Cerinte de lucru : Engleza la nivel bun ( conversational ), Etica de munca
Varianta 1 - va cautati singuri cazare
Varianta 2 - Cazare: 315 lire sterline/persoana cu utilitati si garantie inclus in aceasta suma. Se achita la primirea cazarii. Cazarea e in regim share, maxim 2 persoane in camera. Conditii civilizate de cazare.

Descrierea jobului
CASTIGURI DE PANA LA 350 - 450 lire sterline/ SAPTAMANA
- 8.5 lire sterline / ora schimbul 1 - program 06.00 am - 14.00
- 9,5 lire sterline / ora schimbul 2 - program 14.00 pm - 22.00
- 10,5 lire sterline / ora schimbul 3 - program 22.00 pm - 06.00

Obiectul muncii este culegerea si impachetarea corespunzatoare a diferitelor produse depozitate, gata pentru expediere catre clienti.
START CU INCEPERE IMEDIATA
OPORTUNITATE PENTRU ORE SUPLIMENTARE
DIFERITE TURE VALABILE
CONTRACTE PERMANENTE, PE TERMEN LUNG
SE OFERA TRAINING GRATUIT

Aceasta oportunitate este pentru contracte de lucru cu program intreg,cu un numar de ore asigurate pentru fiecare saptamana plus oportunitate de ore suplimentare.
Cei interesati sunt rugati sa raspunda la acest mesaj cu Nume/Prenume si numar de telefon pentru a fi contactati.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    Eddy

    Vezi toate anunturile