Trimite

Oferta muncitori in agricultura – Olanda! Plecari rapide!

Selectam femei, barbati si cupluri pentru munca in agricultura - Olanda!

Cerinte:
- Varsta cuprinsa intre 18 si 55 de ani

Responsabilitati:
- Cules fructe si legume

Salarizarea:
- Salariul este de 9-10 euro /ora; Se lucreaza 40-50 de ore pe saptamana de Luni pana Sambata,in medie 8 ore/zi.
Permisul de conducere nu este necesar, dar reprezinta un avantaj!
Cazarea este contra cost!
Transportul pana in Olanda nu este asigurat!
Contract de munca;
Locatie: Orasul Ulestraten/Vaals/Sint Geertruid/Haarsteeg/Waalwijk/Oudemolen

Pentru angajare va trebui sa trimiteti urmatoarele acte:
- Copie buletin
- Cazier judiciar
- Adeverinta medicala (clinic sanatos, apt de munca)

Trimite CV-ul prin Facebook Messenger sau prin e-mail: office@brilliantrecruitment.ro!

Iti stam la dispozitie si telefonic, de luni pana vineri, de la 09:00 la 17:00, la telefon 0040350417794, 0040773345679,004770378936.

Brilliant Recruitment - Alegerea ta!

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.