Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Personal pentru ingrijire varstnici la domiciliu, ANGLIA

Cautam persoane care sa ofere asistenta la domiciliu 24 din 24 pentru adulți cu o gamă largă de cerințe de suport, incluzând dizabilități de învățare, dizabilități fizice și probleme de sănătate mintală.

Responsabilitati:
• Sa tratați cu demnitate, îngrijire și respect toți oamenii pe care îi sprijinim
• Asistența clienților cu spălare și îmbrăcăminte și îngrijire continuă atunci când este necesar
• Asistați clienții la cumpărături și menaj
• Sa planificați și sa sprijiniți activitățile din casă și din comunitate
• Asistați clienții să participe la întâlniri cum ar fi la colegiu, cinema, sport etc.

Clientul nostru ofera:
-decontarea biletului de transport pana in tara in care veti munci
• Rata de salarizare excelentă: 8 lire/ora
• Sărbători plătite plătite
• Salariu mai mare pentru sărbătorile bancare
• Sistem de pensii
• Formare excelentă și sprijin din partea unei echipe de conducere prietenoasă
• Perspectivele de a vă dezvolta cariera în cadrul companiei noastre în mai multe roluri importante
• Oportunități de a obține o calificare recunoscută la nivel național în domeniul sănătății și asistenței sociale.
• experiență de îngrijire comunitară valoroasă pentru a vă îmbunătăți cariera în sectorul sănătății și al asistenței sociale sau în calitate de asistenta, fizioterapeut sau terapeut ocupațional

-cazarea se asigura contra cost in camere individuale, £90 pe saptamana

Cerinte
• Personalitate deschisa si simtul umorului
• Angajamentul de a oferi asistență medicală și asistență care să pună primul client
• Bune abilități de comunicare, atât verbale cât și scrise in limba engleza
• Abilitatea de a gestiona munca proprie
• Permis de conducere valabil, categoria B

Tel: 0790221399

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.

    sofia

    Vezi toate anunturile