Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Munca la domiciliu

  • Anunturi promovate (Vizualizare toate)

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Descrierea jobului: Experienta in scrierea si implementarea de proiecte pe fonduri structurale intre 0-2 ani, respectiv 3-5 ani; Cunostinte temeinice in ceea ce priveste programele de finantare nerambursabile cu fonduri UE cat si guvernamentale; Capacitatea de a lucra independent, fara supervizare sau indrumare, dar si in echipa; Loialitate, profesionalism, punctualitate, atentie la detalii, proactivitate; Buna capacitate de analiza si sinteza; Foarte bun coechipier; Buna capacitate de mobilizare si eficienta in lucrul sub presiunea timpului. Plata se face si cu avans. Pentru detalii, apelati numarul de telefon: 0741054969.

  • Este un site cu sondaje, oferte, task-uri platite. Trebuie sa va inregistrati pe site si le gasiti acolo. Banii se pot retrage la minim 10$. Daca inscrieti persoane, aveti comision 20% din ce fac ele plus 2$ bonus cand ele fac primii 5$. Daca nu inscrieti pe nimeni, faceti intre 10-20$ pe luna. Daca faceti inscrieri puteti cistiga intre 50-100$ pe luna. Si suma creste pe fiecare luna, cu cat aveti mai multe persoane inscrise si active. SI INCA CEVA UN AVANTAJ AR MAI PUTEA FI PT PERSOANELE CARE STIU FFF BINE LB ENGLEZA(SCRIS,VORBIT) PT REZOLVAREA TASK-URILOR. Deci se mai pot face ceva banuti si din aceste task-uri. CEI INTERESATI SA LASE COMENTARIU CU ,,DA,, SAU ,,VREAU,,SI VA VOI TRIMITE LINK-UL DE INSCRIERE.

  • Te parfumezi ? Te hidratezi cu o cremă pe mâini și corp ? Sunt convinsă ca DA. ❤ cei de la Kaufland, Lidl, Auchan ,Cora, Carrefour nu livreaza acasa si nici nu iti ofera reducere pt ca achizitionezi produse de la ei, nu? Insa aici primești ! Produse excelente, testate clinic, dermatologic , o firma cu o vechime de peste 50 ani. Numarul 1 in Romania la vanzarea directa De ce sa depinzi de cineva ?! De ce sa nu cumperi direct de la ORIFLAME? Acum poți cumpăra produsele tale preferate la un preț mai avantajos decât cel din catalog( plus multe alte cadouri pregatite pt tine) Comanda CAND VREI TU! Comanda CAT VREI TU ! Comanda CE VREI TU ! Nu e OBLIGATORIE comanda catalog de catalog, ci doar cand doresti tu. 1.Iti place ? 2.Pui in cos ! 3.Ti se aplica si REDUCERE 4. Primești si CADOURI SI RECOMPENSE cand esti loial si harnic ! 5. CURIERUL iti aduce pachetul acasa. Nimic mai simplu ! CEI INTERESATI LASATI COMENTARIU CU ,,DA.. LA POSTARE SI VA TRIMIT CU MARE DRAG LINKUL PT INSCRIEREA GRATUITA.

  • Cine vrea sa vina alaturi de mine in compania Life Care? Cel mai bun MLM plătit!!!! De ce afirm ca Life Care este cel mai bun MLM... Va dau si raspunsul: avem dublari comision de retea(indiferent de suma castigata) avem un alt bonus de 10,15,20% din valoarea comenzilor lunale, ale noilor parteneri avem si noi un program de bun venit unde cumparam un produs de top pentru suma de 9,99 lei plus alte beneficii avem un program de fidelitate avem bonus start rapid avem un suport financiar in valoare de 1400 lei pentru a deschide o forma juridica avem un alt program „combina te la GI“ unde tu ca sponsor vei lua impreuna cu partenerii pe care ii ajuti sa urce la un alt nivel, aceleasi bonusuri de performanta, ca si ei (500€,800€,1000€,1500€,2000€,3000€) bonus de performanta extrabonusuri de 4%,2%, 1% si 0,5% program excursii (Director Executive, Director Gold,Diamant) program prima masina a ta ! Un lucru foarte important este ca aceste produse sunt foarte bune si foarte accesibile ca pret. Daca vrei si tu sa lucrezi de acasa de langa familie fara patron, fara ora fixa , fara restrictii si dacă te am facut curioas(ă) si vrei sa încerci lasa un comentariu cu,,VREAU,, la aceasta postare si iti voi trimit linkul pt inscrierea gratuita cu mare drag.

  • Cautam designer in regim de colaborare/angajare, cu experienta. Obligatoriu: Photoshop si Illustrator Optional: Animate, After Effects, Premiere Contact: 0722-209.453

  • Daca crezi ca ai timp, daca ai prieteni sau te invarti intr-un cerc de oameni care au nevoie de asigurare pentru masina, locuinta, calatorie in afara tarii si orice alt tip de asiguare (traim intr-o tara in care mai mult de 50% din populatia urbana detine un autoturism si peste 90 % din populatia tarii este proprietar al locuintei in care locuieste), daca conduci o societate care are un parc de masini pentru care esti nevoit sa platesti o gramada de asigurari atunci locul tau este in echipa noastra. Intermedierea asigurarilor este printre cele mai bine platite job-uri, deoarece un RCA se poate emite in mai putin de 5 min si se incaseaza in medie un comision de 25 lei. Noi te putem ajuta sa incepi acest job astfel incat sa fii independent financiar, sa fii liber in gestionarea programului de lucru.

  • Inscriete ca REPREZENTANT AVON Primesti produse cadou, reducere in functie de valoarea comenzii. Inscrierea este gratuita , termen de plata a facturii 18 zile de la data facturarii. Ai o multime de motive sa fi reprezentant avon. Nu mai sta pe ganduri si vino in echipa mea. .https://office.avon.ro/redirect-page/angelacroitoru

  • Traduceri la un preț foarte accesibil. Studii: Facultatea de litere Babeș Bolyai

  • Job de extrema seriozitate! Nu cumparati si nu investiti nimic. Cautam urg ent oameni care vor sa castige SIGUR bani, intr-o activitate simpla, lansata in martie 2018. Trimiteti-mi mesajul VREAU MAI MULTE INFORMATII, dupa ce ma contact ati pe adresa cucu.adriana@yahoo.com

  • Familie tanara, cu experienta profesionala, vrem sa colaboram cu diverse firme, pentru activitati la domiciliu: sortat plicuri, asamblari, croitorie, etc. Cerem si oferim seriozitate!

  • Cautam urgent operatori pe internet. Castigurile sunt foarte motivante. Lucrati acasa la dvs, la calculator, in timpul liber. Asiguram instruire gratuita si de cea mai buna calitate. Trebuie sa aveti varsta de 18 ani si cunostinte minime de navigare pe internet. Trimit detalii numai pe e-mail. Pentru a aplica la această activitate, trimiteți mesaj cu textul ”APLIC” la adresa de e-mail activitate . la. distanta @ gmail .com

  • castigi la domiciliu. Cautam urgent operatori pe internet. Castigurile sunt foarte motivante. Lucrati acasa la dvs, la calculator, in timpul liber. Asiguram instruire gratuita si de cea mai buna calitate. Trebuie sa aveti varsta de 18 ani si cunostinte minime de navigare pe internet. Trimit detalii doar pe e-mail. Pentru a aplica la această activitate,trimiteți mesaj cu textul ”APLIC” la adresa de e-mail activitate . la. distanta @ gmail .com

  • Acest proiect presupune crearea unui brand. Căutăm persoane serioase și dinamice care sunt dornice să participe la crearea unui brand prin activitatea de prospectare. Cerințe: Studii medii, cunoștințe minime de operare pe calculator și de navigare pe internet, disponibilitate cel puțin o oră pe zi și multă seriozitate Beneficii: Instruire totală și gratuită prin parcurgerea unui suport de curs, asistență în activitatea desfășurată, bonus-uri în funcție de rezultatele obținute. Mai multe detalii pe adresa de e-mail, îmi trimite-ți un mesaj cu textul ”Aplic” la adresa de e-mail: activitate . la .distanta @ gmail . com, iar eu vă voi transmite informațiile

  • Esti eleva sau studenta, mamica sau casnica si vrei sa castigi bani din produse cosmetice? Alatura-te echipei noastre Oriflame! Te asteapta cadouri, reduceri, si multe alte surprize in fiecare luna! Trimite-ne un mesaj sau suna la numarul 0741105356 pentru a primi Kit-ul de starter direct la tine acasa - GRATUIT!!! Discount de pana la 40% de la prima comanda, nu ai obligatii la comenzi lunare! Te astept cu un mesa sau suna la 0741105356 www.aigrijadetine.com

  • Cerinte pentru a fi reprezentant Oriflame: Abilitati de comunicare Dinamism ambitie Dorinta de a-si majora veniturile Seriozitate Acces la internet - Fiecare lucreaza dupa propriul program. Castigul este dinamic, in functie de activitatea desfasurata. Aceasta afacere va fi pentru dumneavoastra nu mai mult decat ceea ce doriti: un hobby, o sursa de castig suplimentar sau o afacere full time, castigul fiind in functie ce ce isi doreste fiecare. ÎN PLUS PRIMESTI PRODUSE ȘI CADOURI MINUNATE ORIFLAME ÎNCĂ DE LA PRIMA COMANDĂ! - conform programului de bun-venit :) Ca reprezentant Oriflame ai oportunitatea unor câștiguri nelimitate și șansa de a face parte dintr-o echipă de succes! Pentru înscriere poți: 1. Să accesezi http://bit.ly/OriflameInscriere

  • FARMASI isi deschide portile in ROMANIA sub forma de MLM Cu aceasta ocazie incep inscrierile . Se cauta parteneri,coordonatori,lideri de echipa,persoane interesate,care vor sa castige bani si sa aiba afacerea lor. Pentru detalii va rog sa imi lasati mesaj sau sunati la nr de tel P.S. Intr-un an iti vei fi dorit sa ma fi contactat azi.

  • Atelier mic caut croitoreasa full time sau part time in Com Berceni foarte aproape de Ploiesti

  • https://avamoney.icu/2391581062689/ Accesând link-ul de mai sus, urmați pașii ceruți pentru a putea obține bani de acasă, într-un mod sigur și eficient. Cu implicare si perseverenta, reusita este asigurata.

  • CANDIDATUL IDEAL: O persoana cu viziune, carismatica, cu abilitati de comunicare, interesata de dezvoltare personala, de posibilitatea de a construi o cariera solida in domeniul asigurarilor si cel bancar, motivata de performanta, independenta financiara . CERINTE: Specializare pentru: - constituirea unui portofoliu propriu de clienti in creditare,asigurari generale, de viata si de sanatate, - formarea si coordonarea unei echipe de consultanti cu acelasi profil de activitate. BENEFICII: - Comisioane atractive pentru toate tipurile de polite de asigurare si credite. - Program de lucru flexibil. CONDITII MINIME: -sa fii din Bucuresti, - sa ai cel putin o diploma de bacalaureat - sa doresti sa prestezi activitatea de broker de asigurari, credite, daune si leasing imobiliar pe baza de comision la politele/contractele intermediate pe cont propriu.

  • Salveaza cautarea