Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

Operator calculator de acasa, experienta minima part time avantajos

Suntem o companie tanara, dinamica pe piata din Romania. Cautam consultant vanzari. Aplicanti din toata tara. - Aplica la email ciobanca.andreisorin @ gmail.com pentru detalii.
Nivel experienta:
- fara experienta - se ofera pregatire, suport permanent si metode de lucru in raport cu politica companiei
Aptitudini solicitate:
- cunostinte minime word, excel, email, navigare net
- obligatoriu studii medii sau superioare
- cunostinte minime operare pc
- perseverenta, tenacitate, dinamism
- comunicare si adaptare la nou
Descriere post:
- intocmeste rapoarte si comenzi centralizate catre structurile superioare ale companiei
- prospecteaza piata in cautare de noi clienti si contracte
- mentinerea legaturii cu clientii existenti
- se asigura ca livrarea comenzilor este conforma cu solicitarea clientului
- gaseste alternative si oprtunitati noi, dar adecvate companiei, pentru prezentarea produselor oferite
Localitati:
- acceptam candidati din toata tara

Contactati-ne cu un mesaj la email ciobanca.andreisorin @ gmail.com

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.