Filtreaza Salveaza cautarea

Anunturi

Munca la domiciliu Suceava

  • Anunturi

    Anunturi pe pagina: 50 / 20

  • Ai acasa un calculator/laptop? Daca raspunsul este da, atunci iti putem oferi o varianta pentru a face bani de acasa, foarte usor, doar pierzand timpul in fata calculatorului 2 3 ore pe zi. Trebuie doar sa dati copy paste la link. Multa bafta!! https://dowork-zone.com/?mref=mara1858

  • Daca doresti sa lucrezi online,simplu si fara stres,ai nimerit unde trebuie! Trebuie doar sa te loghezi pe acest site: https://iuzmoney.xyz/6293675869896/ dupa aceea tot ce trebuie sa faci este sa scrii niste coduri de publicitate pe site. Codurile vor fi din 3 cifre. Cu fiecare cod pe care il tastezi vei fi platit cu 10 centi. Nu e greu deloc. Poti castiga peste 150 de dolari pe zi,chiar mai mult,depinde cat timp vei face acest lucru. Lucrezi cand vrei si cat vrei. Succes!

  • Se recrutează brokeri de asigurari locali. Persoanele ce doresc să inceapă o carieră în domeniul asigurarilor trebuie sa dețină diplomă de BAC sau sa detina cod RAF. Se lucrează de acasă. Dumneavoastră vă organizați programul si tot dvs. veți stabili cât de mult câstigați si cât de mult vă dezvoltați in acest domeniu. Serviciile oferite de dumneavoastră in momentul colaborării cu compania noastra vor fi: -Asigurari generale: RCA, CASCO, LOCUINTE, ASIGURARI COMPLEXE, etc ... -Asigurari de sanatate & viata. Activitati conexe: -Credite bancare și nebancare. -Intermedierea pachetelor turistice intern si extern. -Piese auto. -Reincarcari cartele (vodafone, orange, telekom). Este nevoie de Laptop/Calculator si imprimantă pentru desfasurarea normală a activitatii. Restul detaliilor le putem discuta telefonic sau stabilind o întalnire. Se mentionează faptul ca nu se pune accent pe varstă (minim 18 ani), si nici zonă. Recrutam oameni din orice judet si orice localitate unde exista o piata de asigurari și a potențialelor servicii intermediate de companie. Pentru detalii vă rog să trimiteți CV-ul la alecu_bogdan98@yahoo.com sau să sunați la 0751904465 pentru a discuta direct cu un consultant.

  • Daca dispuneti de timp liber si doriti un castig suplimentar, haideti sa facem echipa!!! Pentru mai multe detalii, lasati mesaj la adresa broxanamail (yahoo.com)

  • Caut reprezentante şi lideri Farmasi(produse de cosmetice + ptr. ingrijire personala+parfumuri+produse bio ptr.ingrijirea casei ) ! Vin-o alături de noi! Inscriere gratuita ♦️Transport gratuit peste 190 lei ♦️Multe cadouri ♦️Plata la curier ♦️Nu exista comanda minimă Toate iubitoarele de machiaj își pot achiziționa mai ușor produsele lor preferate de machiaj, îngrijire personala și cât și mai câte. Dacă dorești sa te înscrii sau mai multe detali lasa un mesaj în privat

  • Caut femeie serioasa,fara obligatii,mai in varsta pentru a avea grija de o casa.Se ofera cazare,masa si salar.Tel:0724534896

  • Vino alături de mine în COMPANIA FERICIRII și te vei bucura de frumusețe, cadouri, câștiguri bănești, călătorii și, nu în ultimul rând, RESPECT.

  • Descrierea jobului: Experienta in scrierea si implementarea de proiecte pe fonduri structurale intre 0-2 ani, respectiv 3 - 5 ani; Cunostinte temeinice in ceea ce priveste programele de finantare nerambursabile cu fonduri UE cat si guvernamentale; Capacitatea de a lucra independent, fara supervizare sau indrumare, dar si in echipa; Loialitate, profesionalism, punctualitate, atentie la detalii, proactivitate; Buna capacitate de analiza si sinteza; Foarte bun coechipier; Buna capacitate de mobilizare si eficienta in lucrul sub presiunea timpului. Plata se face si cu avans. Pentru detalii, apelati numarul de telefon: 0741054969.

  • Salveaza cautarea