Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Agent DDD (deratizare, dezinsectie, dezinfectie)

Descriere

Candidatul ideal:
-Studii generale
-Calificarea necesara: agent dezinfectie, dezinsectie si deratizare
-Experienta nu este necesara
-Capacitate de a lucra intr-un mediu solicitant
-Capacitate de organizare
-Capacitate de a lucra in echipa
-Permis de conducere categoria B - prezinta avantaj

Descrierea jobului:
-Realizeaza activitati si operatiuni de deratizare, dezinfectie, dezinsectie in spatiile alocate pentru desfasurarea activitatii
-Monitorizeaza suprafetele procesate si aplica masuri corective de combatere pentru realizarea scopului final propus
-Utilizeaza aparate cu actionare manuala
-Tine evidenta substantelor folosite, urmarind stocul existent
-Raspunde de calitatea documentelor intocmite si a activitatilor efectuate

Informatii la tel. 021/306.7000.

Prin aplicarea dumneavoastră la acest job, sunteţi de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protecţia persoanelor fizice în ceea ce priveşte prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfăşurarea procesului de recrutare.
Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, data fiind stabilită de comun acord cu aceştia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate.

Adauga CV

Fisiere acceptate: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt, avi, mp4, cu o marime maxima de 10Mb.