Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Angajam Operator DDD(deratizare, dezinsectie, dezinfectie) SIBIU

Angajam Operator DDD (dezinsectie, dezinfectie si deratizare) in SIBIU in regim full time cu disponibilitate la deplasari in tara, permis cat B.

Descrierea jobului:
Operatiuni de dezinsectie, deratizare si dezinfectie la clientii alocati zonei de activitate. Munca in teren full-time.Disponibilitate la deplasari in tara.

Cerinte:
Permis categoria B cu vechime mai mare de un an. Disponibilitate la deplasari in tara. Seriozitate si organizare. Fire dinamica, sociabila, deschisa, ce se adapteaza usor programului.

Beneficii Oferite:
Salariu fix atractiv. Cazare pentru deplasari si diurna. telefon si masina de serviciu;

Descrierea companiei:
S.C. DERASOVIL S.R.L.societate cu profil DDD (deratizare, dezinsectie, dezinfectie) ce asigura servicii de specialitate in domeniu cu activitate la nivel national, doreste sa-si mareasca echipa de Operatori DDD.
Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, te rugam sa ne trimiti un CV pe adresa de mail:, iar noi te vom contacta.

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.