Trimite

Operator Facturare

Specificații
Numele companiei DEZICLEAN RETAIL DIVISION SRL

Deziclean este o societate specializata in prestarea de servicii profesionale de curatenie. Compania noastra asigura servicii de curatenie in aproape toate orasele mari din Romania.

In prezent suntem in cautarea unui Operator Facturare pentru a ne reintregi echipa.

Responsabilitati:

Asigură înregistrarea corectă și la timp a documentelor primare în softul de contabilitate- SAGA;
Emite facturi (pe baza calculației primite de la clienți) si avize de însoțire marfă;
Intocmește și urmărește diverse situații: consum producție, consumuri diverse și verificari de stocuri;
Verifică fișe și confirmări de solduri, pentru a identifica erorile și a face corecții;
Oferă suport colegilor de pe teren;
Monitorizează contractele cu clienții și furnizorii asigurarea respectării termenelor si condițiilor contractuale, oferă asistență clienților și furnizorilor în legătură cu întrebări legate de contracte, facturare și alte aspecte administrative;
Generează rapoarte periodice referitoare la derularea contractelor, încasări, sau alte aspecte relevante pentru management;
Responsabil de arhivarea fizică și electronică a documentelor financiar- contabile.

Profil candidat:

Experiență anterioară într-o poziție similară constituie avantaj;
Cunoasterea unui soft de contabilitate - Saga, sau ERP constituie avantaj;
Cunostințe operare PC: pachetul Office, navigare internet;
Dorința de învațare și dezvoltare permanentă, cu abilitatea de a rezolva simultan sarcini multiple;
Persoană analitică, organizată, meticuloasă, atentă la detalii;
Capacitatea de a respecta termene limita.

Beneficii oferite:

Pachet salarial motivant + sporuri;
Posibilitatea dezvoltarii profesionale;
Abonament la o retea medicala private;
Tichete de masa;
Prime in functie de performanta, prime de sarbatori.

Daca iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica, asteptam cu drag CV-ul tau.