Vrei sa primesti notificari de la Romjob?

Trimite

Controlori calitate- Sibiu

TRIGO, lider mondial in oferirea de servicii de calitate in domeniul automotive, angajeaza in SIBIU controlori de calitate:

SE OFERA
Salariu fix: 2450 lei brut;
Posibilitatea de a efectua optional 32 ore suplimentare platite cu 200%;
Spor de noapte 25%;
Spor de weekend : 10 %;
Tichete de masa pentru fiecare zi lucrata;
Transport asigurat;
Prime de PASTI si de CRACIUN;
Bonus lunar in functie de performanta.
RESPONSABILITATI
Controlul reperelor din punct de vedere al calitatii;
Respingerea pieselor care nu indeplinesc standardele de calitate;
Intocmirea rapoartelor de lucru.

CERINTE
Minim 10 clase;
Atentie la detalii;
Atentia concentrata si distributiva bine dezvoltate;
Flexibilitate;

Disponibilitate pentru:
• a lucra in schimburi
• ore suplimentare

Pentru informatii suplimentare 0737 025 307

Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.