Trimite

Acest anunt nu mai este activ pe site!

IPP angajeaza merchandiseri in Suceava

Iti doresti sa lucrezi in cadrul unei companii cu renume, alaturi de o echipa ce te va ajuta să te dezvolți profesional? Cum ar fi să lucrezi cu branduri precum PepsiCo, P&G, Heineken?

Ce iti oferim noi?
• Angajare imediata;
• Echipa tanara si dinamica;
• Dezvoltarea si avansarea intr-o companie de succes;
• Contract individual de munca 8h/zi, pe o perioada nedeterminata;
• Pachet salarial important (bonus+ tichete de masa);
• Plata la zi a tuturor drepturilor salariale;

Ce ne dorim de la tine?
• Dorinta de dezvoltare;
• Seriozitate si implicare;
• Raportare corecta;

Candidatul ideal:
• Organizat;
• Persoana serioasa, disponibila pentru job stabil;
• Fire implicata in activitatea desfasurata in timpul programului;
• Cu spirit de echipa, observatie si initiativa;
• Personalitate comunicativa;
• Dorinta de munca;
• Responsabil, ordonat, perseverent;

Responsabilitatile merchandiserului:
• Implementarea in magazin a proiectelor de mercantizare;
• Mentinerea relatiei cu managerul de raion si cu ceilalti reprezentanti ai magazinului;
• Intocmirea rapoartelor de activitate;
• Promovarea imaginii agentiei la un standard inalt de profesionalism;

Pentru mai multe informatii, puteti suna la numarul: 0722 152 119

Anunturi recomandate

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.