Trimite

Lucrator depozit Chitila

Esti in cautarea unui loc de munca? Te asteptam sa te alaturi echipei Dona. Logistica.

Candidatul ideal

Studii medii;
Persoana responsabila, organizata si atenta la detalii;
Constinte minime in utilizarea calculatorului;
Experienta in depozit reprezinta un avantaj.

Responsabilitati

Colectarea produselor de pe raft conform listei de colectare;
Asigurarea calitatii produselor pe parcursul activitatilor de colectare;
Realizarea normei de colectare stabilita;
Intocmirea avizelor de insotire a marfii;
Emiterea facturilor aferente comenzilor colectate;
Inventarierea produselor in baza listei de inventariere.

Beneficii

Salariu motivant;
Tichete de masa;
Bonusuri in functie de performanta;
Decontarea transportului (METROREX sau RATB) si asigurarea transportului pana la Depozitul din Chitila;
Card reducere Farmaciile Dona;
Program de lucru flexibil, in 3 ture;
Oportunitati de crestere si dezvoltare intr-o echipa tanara si dinamica.

Mesaj
Adauga CV

Fisierele acceptate sunt: doc, docx, pdf cu o marime maxima de 10Mb.